Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options
Capture

چگونه می‌ توان گارانتی باتری ماشین را در برندهای مختلف فعال کرد؟ باتری‌ های ماشین از هر نوع برندی که باشند با توجه به در نظر گرفتن برخی از فاکتورهای ارزیابی شده و تست باتری مدت زمان مشخصی را جهت فعال کردن گارانتی دارند، به بیانی دیگر گارانتی باتری مدت زمانی است که از طرف کارخانه تولید کننده باتری در صورت استفاده صحیح ضمانت شده است. به این ترتیب در مدت زمان مشخص شده در صورت بروز هر گونه اختلالی در عملکرد باتری، تولید کننده موظف می‌ باشد باتری شما را با یک باتری جدید تعویض کند، اما بهره‌ گیری از چنین خدماتی مستلزم فعال سازی درست گارانتی باتری می‌ باشد. در این مقاله نحوه فعال سازی گارانتی برندهای مختلف را بررسی می‌ کنیم.

خدمات سایت: باطری در مشهد

گارانتی باتری ماشین: آموزش فعال سازی گارانتی

برندهای مختلف

گفتیم که باتری‌ هایی که در حال حاضر در بازار موجود هستند، توسط برندهای مختلف تولید می‌ شوند و معمولاً مدت زمان مشخصی را جهت تضمین محصولات خود در نظر می‌ گیرند که این زمان با توجه به فاکتورهای مختلف ارزیابی شده و هم چنین تست باتری مشخص می‌ شود و شما می‌ توانید در مدت زمان مشخص شده به عنوان گارانتی باتری با بروز هر گونه نقص و اختلالی در عملکرد باتری از خدمات پس از فروش برند مورد نظر استفاده کنید.

نمایندگی‌ ها و فروشگاه‌ های انواع باتری هنگام فروش محصول خود برگ ضمانت نامه یا گارانتی را نیز به فروشنده خواهند داد که تاریخ خرید بر روی آن درج شده و مطابق با این تاریخ گارانتی باتری فعال خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: نکات موثر بر طول عمر مفید باتری ماشین

نحوه فعال‌ سازی باتری برندهای مختلف

با وجودی که معمولاً نحوه فعال‌ سازی گارانتی در برندهای مختلف باتری با یکدیگر مشابه است، اما ممکن است شرکت‌ های مختلف شیوه‌ های متفاوتی را برای این کار در نظر گرفته باشند. در زیر نحوه فعال‌ سازی گارانتی در برخی از برندهای پرمصرف و شناخته شده را بررسی می‌ کنیم:

·       نحوه فعال سازی گارانتی سپاهان باتری

سپاهان باتری گارانتی‌ های کاغذی را در راستای حفظ کردن محیط زیست حذف کرده است و این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است که گارانتی باتری را به طور الکترونیکی فعال کنند. این موضوع موجب شده است که علاوه بر حفظ محیط زیست مصرف کننده در مدت زمان اندک و به آسانی بتواند گارانتی باتری را فعال کند که برای این کار چهار روش متداول زیر پیشنهاد می‌ شود:

روش اول؛ در این روش خریدار باید با شماره تلفن خودش به شماره ۲۰۰۰۳۷۳۹ محتویات زیر را پیامک کند:

عدد ۲۱۱، کلید ستاره، شماره سریال باتری، کلید ستاره و شماره پلاک خودرو

به همین آسانی گارانتی شرکت سپاهان باتری فعال می‌ شود.

روش دوم؛ در این شیوه می‌ توانید با شماره تماس ۰۳۱۳۵۶۲ با کارشناسان شرکت سپاهان باتری تماس بگیرید تا کارشناسان گارانتی باتری شما را فعال کنند.

روش سوم؛ در این روش می‌ توانید با تلفن گویای ۰۳۱۳۷۶۰۷۴۶۰ تماس گرفته و با وارد کردن پلاک خودرو و شماره سریال، گارانتی را فعال کنید.

·       نحوه فعال سازی گارانتی برند صبا باتری

صبا باتری از شناخته شده‌ ترین و معتبرترین برندها جهت تولید باتری خودرو در کشور می‌ باشد که محصولات آن به علت کیفیت خوب و قیمت‌ های پایین مشهور شده‌اند. از طرفی این برند جهت اطمینان دادن به خریداران خود گارانتی محصولات تولید شده را با شرایط خاص و عالی ارائه نموده است. برای فعال سازی گارانتی صبا باتری باید با در دست داشتن باتری معیوب به همراه برگه گارانتی به نمایندگی‌ ها و مراکز خدمات پس از فروش این برند مراجعه کرده و پس از تعویض باتری معیوب با باتری نو گارانتی آن را نیز فعال کنید.

·       نحوه فعال سازی گارانتی برنا باتری

برنا باتری نیز از جمله شرکت‌ های بسیار فعال و معتبر در خصوص عرضه انواع باتری‌ های خودرو می‌ باشد که برای محصولات تولیدی خود گارانتی ۱۲ ماهه را ارائه می‌ کند. فعال سازی گارانتی این برند بسیار آسان است و تنها باید کد باتری را به سامانه پیامکی ۱۰۰۳۸۳۷ ارسال کنید، به این ترتیب گارانتی برای شما فعال خواهد شد.

·       نحوه فعال سازی گارانتی پاسارگاد صنعت

شرکت پاسارگاد صنعت باتری محصولات مختلف خودش را با برندهای متفاوتی مانند شاهین، پروتون، لیدر، باتریکس، عقاب، دینز و غیره توزیع می‌ کند. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی ۱۲ الی ۱۶ ماهه هستند که می‌ توانید آن را به یکی از شیوه‌ های زیر فعال کنید:

ارسال کردن سریال ۱۲ رقمی درج شده بر روی باتری بدون حروف هک شده در کنار آن به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۵۱۰

تماس با تلفن گویا ۰۲۳۳۱۰۱

مراجعه به وب سایت psbco.ir

نصب کردن اپلیکیشن و اسکن بارکد درج شده در دفترچه راهنما

خدمات مشهد باطری :باتری سیار در مشهد

نتیجه‌ گیری

در این مقاله گارانتی باتری ماشین: آموزش فعال سازی گارانتی برندهای مختلف را بررسی کردیمبا فعال سازی گارانتی چند برند معتبر و پراستفاده در حوزه باتری خودرو را توضیح دادیم که شما می‌ توانید با مطالعه آن به آسانی باتری گارانتی باتری مورد نظرتان را فعال کنید. سایت مشهد باتری اطلاعات بیش تری در خصوص گارانتی باتری ماشین، نحوه فعال‌ سازی گارانتی برندهای مختلف را در اختیار شما قرار می‌ دهد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *